VR

SANAL GAYRİMENKUL TURU İLE SEKTÖRÜMÜZDEKİ EZBERLERİ BOZUYORUZ!

22 Aralık 2022

SANAL GAYRİMENKUL TURU İLE SEKTÖRÜMÜZDEKİ EZBERLERİ BOZUYORUZ!

SANAL GAYRİMENKUL TURU İLE  SEKTÖRÜMÜZDEKİ EZBERLERİ BOZUYORUZ!

CEESS Global olarak gayrimenkul sektörünü geleceğe taşıma vizyonumuzla yenilikçi teknolojilere yatırım yaparak inovatif uygulamaları sektörümüzle buluşturmaya devam ediyoruz.

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığımız yenilikçi teknolojilerin başında gelen ve sektörde gayrimenkul tanıtım alışkanlıklarını kökten değiştirecek olan CEESS VR Emlak sanal gerçeklik (VR) uygulamamızla artık satın almak veya kiralamak istediğiniz konutu inceleyebilmek için zaman ve mekana bağımlı değilsiniz. Konutları fiziksel olarak dolaşma zorunluluğunu ortadan kaldıran uygulama ile dünyanın neresinde olursanız olun sanal gerçeklik gözlüğüne ulaşabileceğiniz her yerde ve istediğiniz zamanda konutları sanal olarak 360⁰ gezebilmek imkanına kavuşacaksınız.

Sanal gerçeklik uygulamamızla örnek daire kavramını da yeniden tanımladık. LAZZONİ Mobilya ile VR teknolojisini kullanarak geliştirmiş olduğumuz proje ile sanal gözlük yardımıyla örnek dairelerin mobilyalı olarak görülebilmesine imkan sağlıyoruz. Uygulama yatırımcılarımıza farklı mobilya seçeneklerini anlık olarak dairede deneyimleme fırsatı sunarken müteahhitlerimize de örnek daire hazırlamak için harcamaları gereken zaman ve bütçeden tasarruf etme avantajını sunuyor.   

Sanal Gerçeklik Uygulaması Nedir?

Duyu organlarımızın sanal bir dünyanın içerisinde gerçekten yer alıyormuş gibi hissetmesini sağlayan dijital ve fiziksel elementlerin bütününe Sanal Gerçeklik (Virtual Reality – VR) denir. Sanal Gerçeklik 360 derece simüle edilmiş bir ortam oluşturmak için bilgisayar teknolojisinden faydalanır. Geleneksel ara yüzlerden farklı olarak VR, kullanıcıyı sanal ortamın içine yerleştirir ve gerçeğe yakın bir deneyim sunar. Bu hissi sağlamak için VR gözlüğü olarak da adlandırılan özel gözlükler kullanılır.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nedir?

Sanal gerçeklik gözlüğü bir giyilebilir teknoloji uygulamasıdır.

Sanal gerçeklik gözlüğü günümüzde yaygın olan LED, LCD , Plazma gibi teknolojiler ile üretilmiş telefon , bilgisayar ve diğer birçok aygıtın ekran görüntüsünü daha gerçekçi göstermek , göz yanılmaları sayesinde görüntüyü daha gerçekçi olarak algılatmak için tasarlanmış teknolojik gözlüklerdir. Bu gözlükler gözlerin üzerine yerleştirilerek izleyiciyi sanal ortama tamamen adapte ederek simülasyonun içinde gerçekçi bir deneyim yaşanmasını sağlar.

CEESS Global olarak teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

 

Kapat
Kapat