Neler Yapıyoruz?

Şirketimiz finans, inşaat, turizm, gayrimenkul ve teknoloji olmak üzere beş farklı sektörde entegre çalışmalar yürütmekte ve bu alanlarda etkin rol almaktadır.

Ceess Grup bunların yanı sıra eğlence, spor ve tarım alanlarında da yeni yatırımlarla büyümesini sürdürmektedir. İlgili alanlarda beklentileri karşılamak ve herkes için ulaşılabilir tasarımları sunmak misyonunun bir parçasını oluşturmaktadır.

Ceess Grup bünyesinin günümüzde ulaştığı başarının zemininde müşteri odaklı, verimli ve aktif olmayı merkez alan bir yönetim yaklaşımı bulunmaktadır. Bu yaklaşım yalnızca maddi kaygıları ve kazanımları değil, tüm toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini kapsamaktadır. Hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Semih Sarıalioğlu

Ekibimiz

Zeynep Berra Aydın

Satış Uzmanı

Aleyna Şahin

Kiralama Uzmanı

Ebru Altıparmak

Bölge Müdürü

Semih Sarıalioğlu

CEO

Mehmet Salih Bektaş

Satış Müdürü

Beyza Türe

Satış Uzmanı

Emre Hacısalihoğlu

Kiralama Uzmanı

Hasan Kirkit

Arsa ve Arazi Uzmanı

Neden Biz?

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Ceess Grup, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Ceess Grup hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Aynı zamanda marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.

Ceess Grup tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir. Türkiye'nin öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Ceess Group, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Ceess Grup hedefleri doğrultusunda son dönemlerde oldukça önemli tasarımların portföy yönetimini üstlenmiş ve en profesyonel şekilde arz etmektedir.

Aynı zamanda Ceess Grup gelişen ve değişen teknolojik adımlara son derece uyumlu hareket etmektedir. Grup sosyal medya, sanal ağlar ve web tabanlı erişim konularında rakiplerinin çok daha ötesinde stratejiler geliştirmeyi ve geliştirilen stratejileri uygulamayı hedeflemiştir. Ceess Grup bu bağlamda çalışmalarını sürdürmekte ve yeni başarılara imza atmaktadır. Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında uluslararası, güçlü iş birlikleri ile yoluna devam eden Ceess Grup, farklı ülkelerde dünya standartlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kat Karşılığı

CEESS güvencesiyle kat karşılığı arsa satın alın

KAT KARŞILIĞI ARSALAR

Yeni ilanları keşfet!

İLAN ARA

CEESS Portföy

Benzersiz projelerimizi şimdi keşfedin

PROJELERİ KEŞFET

Bize Ulaşın

CEESS uzman kadrosuyla hemen görüşmek için formu doldurun.

CEESS ayrıcalıklarıyle güvenle ev ve işyeri sahibi olmak için bize başvurun.

Sizi Arayalım?

Kapat
Kapat