VR

Hakkımızda
CEESS Global

Gayrimenkul, finans, inşaat, turizm ve teknoloji sektöründe lider firmadır

CEESS GLOBAL KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

Karadeniz emlak piyasasının dünyaya açılmasına öncülük eden, emlak ve inşaat sektörüne son dönemde getirmiş olduğu yeniliklerle dikkatleri üzerine çeken ve Türkiye’nin en iyi gayrimenkul yatırım uzmanları arasında yer alan Semih Sarıalioğlu tarafından 24 yıl önce Trabzon’da kurulduk.

24 yıllık tecrübemiz, uzman satış ekimiz, deneyimli teknik kadromuz ve geniş satış ağımızla prestijli kurumlara, ulusal ve uluslararası gayrimenkul yatırımcılarına yıllardır vermiş olduğumuz nitelikli danışmanlık hizmeti ve hızlı çözümlerimizle fark yaratarak gayrimenkul pazarında kendimize önemli bir yer edindik.

Gayrimenkul yatırım danışmanlığındaki başarılarını aldığı prestijli ödüllerle de taçlandıran lider bir şirket olarak hem süregelen ikici el pazarındaki projelerin hem de inşası tamamlanan sıfır projelerin satış & pazarlama çalışmalarını yüksek müşteri memnuniyetiyle sürdürüyoruz.

Bugüne kadar plazalar, fabrikalar, oteller ve iş merkezleri başta olmak üzere birçok büyük çaplı projenin satışını başarıyla gerçekleştirdik ve fırsat arsaları müteahhit firmalarımızla buluşturarak konut ve ticari yapıların ülkemize kazandırılmasına öncülük ettik.

Ülkemize değer katacak büyük projelerin yanında binlerce tüketiciye ev sahibi olmalarında önemli danışmanlık hizmeti vermiş olmak da en büyük gurur kaynağımız.

Sektördeki başarımız ve gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler global gayrimenkul sektörünün Türkiye temsilcileri tarafından da dikkat çekmiş ve uluslararası partnerlik anlaşmaları doğrultusunda global yatırımcılarla da çalışmamızın yolunu açmıştır.

CEESS Global olarak bugün Türk gayrimenkul sektörünün global pazarlarda temsil edilmesinde ve yabancı yatırımcıların ülkemizde gayrimenkul yatırımı yapmaları konusunda da aktif rol oynamaktayız.

Kurulduğumuz günden bugüne sektörel yenilikleri yakından takip etme vizyonumuzla Endüstri 4.0’ın gayrimenkul sektörüne entegrasyonu için NFT, Token ve Metaverse (sanal evren) projelerine yönelik önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Bu yatırımların bir ürünü olarak sanal gerçeklik uygulamamız CEESS 360⁰ Sanal Gayrimenkul Turu ile sektörde gayrimenkul tanıtım alışkanlıklarını kökten değiştirecek ve örnek daire kavramını da yeniden tanımlayacak bir teknolojiyi gayrimenkul sektörüne kazandırdık.

Türkiye’nin lider gayrimenkul danışmanlık şirketi CEESS Global olarak ülkemizin dört bir tarafındaki saha ekiplerimizle avantajlı gayrimenkul fırsatlarını yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşturmak için durmadan çalışmaya, teknolojiyi yakından takip edip yenilikçi uygulamaları sektörümüze kazandırarak sektörümüzü geleceğe taşıyacak öncü adımlar atmaya devam ediyoruz.

PROFESYONEL KADROMUZ

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜ GELECEĞE TAŞIYAN VİZYON

Trabzon gayrimenkul sektöründe piyasa lideri olan ve Karadeniz emlak piyasasının dünyaya açılmasına öncülük eden CEESS Global olarak 24 yıllık tecrübemiz, uzman satış ekimiz, deneyimli teknik kadromuz ve geniş satış ağımızla prestijli kurumlara, ulusal ve uluslararası gayrimenkul yatırımcılarına yıllardır vermiş olduğumuz nitelikli danışmanlık hizmetiyle fark yaratarak gayrimenkul pazarında kendimize önemli bir yer kazandık.

Türkiye’nin dört bir tarafındaki saha ekiplerimizle avantajlı gayrimenkul fırsatlarını müşterilerimizle buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürürken bugüne kadar plazalar, fabrikalar, oteller ve iş merkezleri başta olmak üzere birçok büyük çaplı projenin satışını başarıyla gerçekleştirdik ve fırsat arsaları müteahhit firmalarımızla buluşturarak konut ve ticari yapıların ülkemize kazandırılmasına öncülük yaptık. Ülkemize değer katacak büyük projelerin yanında binlerce tüketiciye ev sahibi olmalarında önemli danışmanlık hizmeti sunmanın da gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sektördeki başarımız ve gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler global gayrimenkul sektörünün Türkiye temsilcileri tarafından da dikkat çekmiş ve uluslararası partnerlik anlaşmaları doğrultusunda global yatırımcılarla da çalışmamızın yolunu açmıştır. CEESS Global olarak bugün Türk gayrimenkul sektörünün global pazarlarda temsil edilmesinde ve yabancı yatırımcıların ülkemizde gayrimenkul yatırımı yapmaları konusunda da aktif rol oynamaktayız.

Kurulduğumuz günden bugüne sektörel yenilikleri yakından takip etme vizyonumuzla Endüstri 4.0’ın gayrimenkul sektörüne entegrasyonu için NFT, Token ve Metaverse (sanal evren) projelerine yönelik yatırımlarımızla sektörümüzü geleceğe taşımak için öncü adımlar atıyoruz.

CEESS Global olarak Trabzon’da başlayan başarı yolculuğumuzu global gayrimenkul sektöründe sürdürürken yatırım fırsatlarını yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşturmak için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • 1

  ÇALIŞMA PRENSİBİ

  Dürüstlüğü ilk sıraya koymak. Rekabetçi olmak.

 • 2

  GÜÇLÜ İLETİŞİM

  Kalıcı müşteri ilişkileri kurmak için bir ekip olarak çalışmak.

 • 3

  UZMAN KADRO

  Doğru kişileri doğru pozisyonlara yerleştiriyoruz.

 • 4

  TEKNOLOJİK GELİŞİM

  Teknolojik gelişmeleri takip ederek öncü ve lider olmak.

1999'DAN BERİ HİZMETİNİZDEYİZ

Kapat
Kapat