VR

Neden Biz Tercih Ediliyoruz?

3 Ekim 2022

Neden Biz Tercih Ediliyoruz?

Neden Biz Tercih Ediliyoruz?

Neden CEESS?

Yatırım için ya da oturum için olsun herkesin bir emlak ihtiyacı bulunmaktadır. Bu noktada size bilgi ve destek kaynağı olarak CEESS PORTFÖY yetecektir. Ev, arsa, daire, villa, iş merkezi gibi tüm taşınmazlar emlak ya da gayrimenkul adıyla ifade edilmektedir. VR emlak ayrıcalığıyla Türkiye ve dünyanın her yerinde emlak alım satımı yapabilirsiniz. Emlak her yatırımcı için olduğu gibi Türk toplumu olarak oturumcular için de en kıymetli yatırım ürünüdür.

 

Neden CEESS?

Neden CEESS PORTFÖY? Sorusunun cevabı adında saklıdır. CEESS GRUP, 2018 yılında genç ve dinamik bir ekip tarafından kurularak sektöre yeniliklerle giriş yapmış bulunmaktadır. Emlak alanında profesyonel hizmet vermek, mesleğin aldığı olumsuz tanımları ortadan kaldırmak amacıyla yola çıkarak çalışmaktadır. Özel, ticari ve yatırım türü emlakçılık alanında hizmetleriyle bulunduğu çevrede adından övgüyle söz ettirmektedir. Ceess Grup hizmetleri arasından en büyük gelişim olarak tanımlanabilecek olan sistem, sanal gerçeklik artık emlaktadır.

Emlak alıcısı ve satıcısını en çok meşgul eden “Emlak yerinde görülür” koşulu idi. CEESS; bu durumu teknoloji olanaklarını kullanarak taşınmazı, hem alıcı hem de satıcının ayağına taşımaktadır. Siz de hangi tür emlak ihtiyacınız olursa olsun internet aracılığıyla iletişim kurabilir eksiksiz hizmet alabilirsiniz. CEESS GRUP güçlü ve güvenilir ekibinde yer alan Semih Sarıalioğolu büyük bir kazanımdır. Firma Türkiye ve dünyanın pek çok köşesinde emlak alış ve satışı yaparak yoluna devam etmektedir.

 

Emlak Nedir?

Taşınmaz ürünlerin tamamı Emlak olarak tanımlanmaktadır. Bunlar ev, arsa, tarla, villa, konut, iş yeri ya da iş merkezi hepsi kendi alanında büyük emlak özelliği taşımaktadır. Yatırım fırsatları arasında ilk sırayı alan emlak ürünleri kısa vadede yüz güldürmektedir. CEESS GRUP yatırım uzun yılların deneyim ve tecrübesiyle ve Semih Sarıalioğlu’nu ekibine katarak hızla büyümektedir. Gayrimenkul sektöründe öncülük bayrağını taşıyan firma yatırımdan çok güven kazandırmaktadır.

Sanal gerçekliği hizmetlerine entegre ederek emlakçılıkta çığır açmış bulunmaktadır. İnternet bağlantı zorunluluğu bulunmadan 3600 satın alacağınız emlak ürününü en ince detaylarıyla görebilirsiniz. Karar vermeden önce sanal gerçeklik avantajından yararlanabilir, gönül rahatlığıyla yatırımlarınıza karar verebilirsiniz.

Kapat
Kapat