VR

CEESS Global Gençlerle İş Birliğinde Öncü

7 Aralık 2022

CEESS Global Gençlerle İş Birliğinde Öncü

CEESS Global Gençlerle İş Birliğinde Öncü

Emlak, barınma ve korunma söz konusu olduğunda emlak tartışmasız ilk sırayı almaktadır. Emlak ne demek? Diye sorulacak olursa, taşınmaz nitelikli malların tümü Emlak (taşınmaz)olarak tanımlanmaktadır. Arsa, arazi, tarla, ev, daire, villa, iş yeri, iş merkezi, fabrika her bir ayrı değerde emlak türleridir. CEESS EMLAK bu konuda uzman kadrosuyla taşınmaz ticareti hizmeti vermektedir.

 

 CEESS Global tarafından alabileceğiniz emlak yatırımı, alım satım ve kiralama hizmetleri güven kazandırmaktadır. Emlak söz konusu olduğunda gidip yerinde görerek değerlendirme güçlüğü VR emlak özelliğiyle güncellenerek sunulmaktadır. Geleneksel emlakçılıkta, alıcı ve satıcıyı aynı anda araya getirebilmenin güçlükleri ortadan kaldırılmış bulunmaktadır.

 

 Emlak Alım & Satımında Dikkat!

 

 Emlak, alım satım ve kiralama hizmetleri, geçmişte büyük zahmetler ve zaman kaybına neden olmaktaydı. Günümüzde teknoloji olanaklarını kullanabilen gayrimenkul firmaları bu işi oldukça kolaylaştırmış bulunmaktadır. VR emlak hizmetleri çağın getirdiği en büyük yeniliktir. Nerede olursanız olun emlak ihtiyaçlarınız ayağınıza kadar gelebilmektedir. Sanal gerçeklik hayatın pek çok alanında olduğu gibi emlak sektöründe de büyük çığır açmış bulunmaktadır. Tüketici beklentilerini en kolay çözümleme olanağıyla CEESS Global uzmanları hizmette sınır tanımamaktadır.

 

 Siz bulunduğunuz yerden iletişim kurarak bilgi ve destek alabilir ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. Profesyonel kadrosuyla CEESS Global tüm beklentilerinize cevap verebilecek hızla ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Emlak alırken ve satarken olumsuzluklarla karşılaşmamak için güvenilirliğinden emin olduğunuz emlak uzmanıyla çalışmanız gerekmektedir. CEESS Global bu konuda öncüler arasında müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirliğine özenle çalışmaktadır.

 

 Taşınmaz Ticareti Çağ Atladı

 

 Taşınmaz ticareti olarak bilinen emlakçılık mesleği teknolojiyle birlikte çağ atladı. Genç ekibi ve yenilikçi çalışma sistemleriyle gençlerin yanında durmaya özen göstermektedir. Siz de ev, arsa, villa, iş yeri, iş merkezi, özel-kurumsal yapı ihtiyaçlarınız için CEESS Global emlak desteği alabilirsiniz. Türkiye sınırları içinde pek çok noktada hizmet veren Ceess, Trabzon, İstanbul, Bodrum, Göçek, Antalya gibi noktalarda VIP tekne sunumları yapmaktadır.

 

 İstanbul, 1453 Maslak, Tramp Towers, 5. Levent bölgesinde bulunan zengin Portföyünden siz de yararlanabilirsiniz. CEESS Global, genç kadrosu uzun yılların deneyimiyle gayrimenkul sektöründe söz sahibidir. Newyork, Miami Çin Gayrimenkul desteği, hızlı alım, satım hizmetleri, bayileşme çalışmalarıyla sektörde yeniliklere imza vermektedir.

Kapat
Kapat