VR

ARSA - ARAZİ YATIRIMLARINDA DA MÜŞTERİLERİMİZE FARK YARATAN HİZMETLER SUNUYORUZ

27 Aralık 2022

ARSA - ARAZİ YATIRIMLARINDA DA MÜŞTERİLERİMİZE FARK YARATAN HİZMETLER SUNUYORUZ

ARSA - ARAZİ YATIRIMLARINDA DA  MÜŞTERİLERİMİZE FARK YARATAN HİZMETLER SUNUYORUZ

ARSA - ARAZİ YATIRIMLARINDA DA
MÜŞTERİLERİMİZE FARK YARATAN HİZMETLER SUNUYORUZ

 

Türkiye’nin lider gayrimenkul yatırım danışmanlık şirketi CEESS Global olarak 24 yıllık tecrübemiz, uzman satış ekimiz, deneyimli teknik kadromuz ve geniş satış ağımızla prestijli kurumlara, ulusal ve uluslararası gayrimenkul yatırımcılarına gayrimenkulün her alanında yıllardır vermiş olduğumuz nitelikli danışmanlık hizmetiyle fark yaratıyoruz.

Gayrimenkul yatırım danışmanlığındaki başarılarını aldığı prestijli ödüllerle de taçlandıran lider bir şirket olarak hem süregelen ikici el pazarındaki projelerin hem de inşası tamamlanan sıfır projelerin satış & pazarlama çalışmalarını yüksek müşteri memnuniyetiyle sürdürüyoruz.

 

Bugüne kadar büyük toplu konut projeleri, plazalar, fabrikalar, oteller ve iş merkezleri başta olmak üzere birçok büyük çaplı projenin satışını başarıyla gerçekleştirerek konut ve ticari yapıların ülkemize kazandırılmasına öncülük ettik. Sıfır ve ikinci el üst yapı projelerindeki nitelikli yatırım danışmanlık hizmetimizin yanında arsa ve arazi alanında da yatırım, alım ve satım işlemleri başta olmak üzere müşterilerimize geniş kapsamda bir danışmanlık hizmeti ve hızlı çözümler sunuyoruz. Arsa - arazi yatırım danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında fırsat arsaları müşterilerimizle buluşturmak için Türkiye’nin dört bir tarafındaki saha ekiplerimizle detaylı çalışmalar yürüterek yüksek getirili arsa ve arazileri keşfediyor, portföyümüzü zenginleştiriyoruz.

 

Müşterilerimizin bulmuş oldukları araziler için de uzman ekibimizle sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetiyle arsa ve arazinin en doğru şekilde değerlemesini yapıyoruz. Müşterilerimizin arsa ve arazilerine yönelik detaylı fizibilite çalışmaları gerçekleştirerek İfraz (parsel bölme) ve Tevhit (parsel birleştirme) işlemleri konusunda en efektif ve karlı çözümleri sunarak arsa ve arazinin en karlı kullanımı konusunda müşterilerimize rehberlik ediyoruz.

 

Ülkemizde arsa & arazi alım ve satım işlemleri kapsamında en önemli konuların başında aynı arsa ve arazi üzerinde hak sahibi olan mirasçı ve paydaşların varlığı gelmektedir. Bu durum mülke yönelik gerçekleştirilecek tüm işlemleri zorlaştırmakta, kimi zaman da engellemektedir. CEESS Global olarak tecrübe ve bilgi birikimimizle gerçekleştirdiğimiz etkin mirasçı ve paydaş iletişimiyle müşterilerimizin arsa ve araziye yönelik faaliyetlerini kolaylaştırıyoruz.

 

Arsa ve arazi alanındaki bürokratik işlemlerde de CEESS Global olarak müşterilerimizin yanında oluyoruz. Tapu işlemleri, miras tahsis işlemleri, belediye 18. Madde Uygulaması ve Kadastro 22-A Uygulaması konusunda müşterilerimize hızlı çözümlerimizler sunuyoruz. 

 

CEESS Global olarak arsa – araziye yönelik yatırımlar başta olmak üzere tapu, miras işlemlerinde ve bürokratik süreçlerde müşterilerimizin güvenilir danışmanıyız.

 

 

 

Kapat
Kapat