VR

Semih Sarıalioğlu Darülaceze Ziyareti

27 Ekim 2022

Semih Sarıalioğlu Darülaceze Ziyareti

Semih Sarıalioğlu Darülaceze Ziyareti

 Semih Sarıalioğlu Darülaceze Ziyareti

 

İstanbul'un en büyük zirvesi olan gayrimenkul piyasasının en önemli isimlerinden biri olan Semih Sarıalioğlu tanınmış bir iş adamı olarak bilinmektedir. Semih bey tarıma yönelik emlak anlamında da büyük yatırımlar yapmaktadır. Gayrimenkul piyasasında sektörün en iyisi olarak 24 yıl boyunca büyük ve başarılı bir emlak sahibi olmaktadır.

 

 Son dönemlerde dünya pazarlarında da adını sıklıkla duyuran birden çok öncü firma arasında kendini göstermektedir. Kendini sürekli yenileyip geliştiren bu kişi yenilenmiş vizyonun sayesinde zirveye oturmaktadır. Çoğunlukla Karadeniz bölgesinde bulunacak ya da bulunan yatırımları ile dikkat çekip insanların onu takip ettiği görülen bir yatırımcı olarak bilinmektedir.

 

 Yeni açtı ofis Trabzon merkez şubesinde olduğu için işlerini durmadan hızlı bir şekilde devam etmektedir. Rakiplerine oranla büyük farklar yaratmaktadır. Son dönemlerde ticaret merkezi olarak bilinen gayrimenkul ticaret şekli ofislerin genişlemesi ile birlikte devam etmektedir. Türkiye'de yaptığı çalışmaların dışında belli bölgelere ziyaretler yaparak yardım amaçlı yatırımlara da ev sahipliği yapmaktadır.

 

 Son dönemlerde yaptığı darülaceze ziyaretleriyle adından fazlasıyla söz ettirmektedir. Çok yoğun tempo ile çalışan bir iş adamı olmasına rağmen bu tarz ziyaretlere de zaman ayırıp birçok bağış yapmaktadır. Piyasada yayılmaya devam eden emlak sektörünü geliştirip daha iyi seviyeleri taşımak isteyen bir yapıya sahip olmaktadır. Gençliğinden bugüne kadar yaptığı yatırımlar ile konuşulan ve ününü birçok dünya ülkelerine duyuran yeni pazarlara açılmaktadır.

 

 Semih Sarıalioğlu'nun Emlak Sektöründe Yeri?

 

 Emlak tablosuna bakıldığı takdirde ufak çaplı yatırımları ile başlayıp alanını genişleterek yaklaşık olarak 2000 dairenin üzerinde olan konut projeleri gerçekleştiren. Yaptığı çalışmalarda CEESS PORTFÖY olarak özellikle yabancı ülkelerde de yatırımlar yapmaktadır. Son yıllarda İran pazarlarını destekleyerek Trabzon'a girmesini de sağlayıp yatırımlara ev sahipliği yapma konusunda yardımcı olmaktadır.

 

 Kendi Trabzon'da yaşadığı için buradaki yapılan konutları ve projeleri daha hızlı ve aktif bir şekilde takip etmektedir. Bundan dolayı ülkenin birçok yerinde çalışmaları hep kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Son yıllarda adı gayrimenkul lideri olarak da duyulmaktadır.

 

 Semih Sarıalioğlu'nun Yaptığı Ziyaretler

 

 Genel olarak yardım kampanyaları ile ilgilendiği fazlasıyla bilinmektedir. Bundan dolayı birçok alanda insanlara yardımcı olarak ziyaretler gerçekleştirmektedir. Bu ziyaretlerin çoğunda bağışlar da yapılmaktadır.

 

Kapat
Kapat